logo


Внимание! Мы переехали, звоните.

+38(063)786 08 00

м. Харків,вул. Марьевская, 19
E-mail:remont.auto.zerkal@gmail.com 


Інші міста - доставка Новою поштою.


Ремонт авто дзеркал Харків - одне з основних напрямків нашої діяльності. Заміна битого дзеркального елемента, установка підігріву на автодзеркал, ремонт або заміна поворотного механізму дзеркал. Ми професійно займається роботою з дзеркалами з 2001 року. Ми беремося за ремонт дзеркал абсолютно будь-яких, навіть ексклюзивних автомобілів, і гарантуємо ідеальний результат. Детальніше...

q1
q1
q1
q1
q1

nov

Якщо ви перебуваєте не в Харкові, ми все одно допоможемо вам відремонтувати авто дзеркало.
Часто наші клієнти надсилають пластикову вставку під дзеркальний елемент Новою поштою.
Ми виконуємо роботу і відправляємо назад. Майже завжди виходить зробити відправку назад в той же день.

 

Ремонт всіх видів автомобільних дзеркал г. Харьков:

 

- Заміна дзеркального елемента бічних автодзеркал заднього виду (заміна сферичний і асферических полотна - дзеркального елемента) на будь-яких моделях авто і мотоциклів.
- Установка підігріву на автодзеркал під ключ.
- Ремонт підігріву бічних автодзеркал.
- Повна заміна бічних дзеркал.
- Ремонт поворотного механізму дзеркал або повна заміна Харків.

Бічні прилади огляду заднього виду є на даний момент незамінним і досить важливим елементом безпеки руху на дорозі. Завдяки цьому водій може чітко контролювати обстановку за машиною. Більшість сучасних автомобілів Оснащені трьома дзеркалами заднього виду: одне з них розташоване всередині салону і по одному на передній дверцятах.
Найважливіша функція автодзеркал заднього виду є огляд дороги і учасників руху ззаду машини. Завдяки наявності дзеркал заднього виду водій може безпечно виконувати обгін, запарковаться або перебудуватися в сусідній ряд без особливого ризику.
На жаль дзеркала заднього виду на дверцятах авто пошкоджуються досить часто. Але з іншого боку, ремонт авто дзеркал Харків давно перестало бути серйозною проблемою. Підставою для ремонту може бути розбитий дзеркальний елемент або пошкодження поворотного механізму. У більшості випадків є можливість для цього. І ми завжди готові допомогти вам в процесі!


IMG-ff1ddc0de710b6707f65743c629a8a5a-V

Нова послуга: нанесення напису на дзеркальному елементі бокового дзеркала, а також піктограм системи контролю мертвих зон в Харкові.

Крім цього ми реалізуємо скло прозоре, тоноване, матове візерункове, дзеркало. Готові деталі зі скла: дверцята зі скла, полиці, скляні вітрини і акваріуми під замовлення.