logo


Внимание! Мы переехали, звоните.

+38(063)786 08 00

м. Харків,вул. Марьевская, 19
E-mail:remont.auto.zerkal@gmail.com 


Інші міста - доставка Новою поштою.

Ремонт або заміна поворотного механізму дзеркала

Ремонт, заміна поворотного механізму дзеркала

i9af8902957121728

Більшість водіїв хоча б один раз в житті стикалися з фактом поломки бічного дзеркала заднього виду. При цьому досить часто пошкоджується поворотний механізм зекрала. На даний момент це досить часта проблема, тому що ця деталь авто досить вразлива, так як її легко зачепити коли паркуетесь або під час їзди по вузьких дорогах, гілкою на природі. Крім того поворотний механізм авто дзеркала часто повреждfется вандалами. Звичайно, такий пристрій можна поміняти повністю в зборі, але тут нас чекають не найприємніші новини - для більшості сучасних машин купити нове авто дзеркало заднього виду - просто дорого, а якщо ваша машина вже не випускається, то знайти підходяще дзеркало досить складно. Тому я рекомендую виконати ремонт поворотного механізму, особливо якщо корпус цілий.

Відремонтувати або замінити поворотний механізм зекркала

Чому ж краще зробити ремонт зламаного поворотного механізму бокового дзеркала заднього виду, а не купувати новий: Оригінальні запчастини на дзеркало коштують досить дорого. Іноді чекати доставку нового комплекту бічного дзеркала заднього виду в зборі ви можете місяць і більше. Ці деталі не є найбільш ходовими, тому їх зазвичай продають під замовлення.

Якщо ж ви вирішили купити нову запчастину до поворотного механізму дзеркала, то витратити на це часу потрібно буде чимало.
Ремонт двигуна поворотного механізму бічних дзеркал виконується за характером поломки, але зазвичай же обмежується перепайкой або заміною запобіжників.
Якщо у вас раніше не був встановлений на дзеркальний елемент підігріву, то саме на цьому етапі ремонту його можна легко вмонтувати. Я раджу не втрачати цю можливість.

Leave a comment

back to top