logo


Внимание! Мы переехали, звоните.

+38(063)786 08 00

м. Харків,вул. Марьевская, 19
E-mail:remont.auto.zerkal@gmail.com 


Інші міста - доставка Новою поштою.

Установка підігріву на авто дзеркало

obogrev

Взимку, або восени, ранньою весною бічні дзеркала авто нерідко покриті льодом або, дуже часто конденсатом. Щоб зберегти в цьому випадку хорошу видимість, нам доведеться їх весь час протирати поверхню дзеркал.

Установка підігріву дзеркал вирішує цю проблему моментально.

Зараз досить часто установка підігріву дзеркал виконується прямо на заводі. Це відмінний варіант для всіх тих водіїв, які піклуються про свою безпеку під час руху, крім цього це дуже зручно. Підігрів дзеркал підвищує температуру, розтоплює при цьому сніг, прибирає вологу з дзеркал і конденсат з поверхні дзеркала. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на те, щоб зробити очистку дзеркал і зробити нормальний огляд назад.

Якщо на вашому авто не проведена установка підігріву дзеркал, я настійно раджу його поставити, так операція не дорога, а віддача від неї значна.

Є кілька типів нагрівачів дзеркал.

Є нагрівачі дзеркал на дротяної основі. Це найпростіший тип нагрівача дзеркал, він ізготовівается з дроту, яка намотується на підставу або запрессована між двома смугами ізоляції. Нагрівач закріплюється до зворотному боці дзеркального елемента.

Нагрівач на основі друкованих провідників. Цей нагрівач являє з собя плоский шар, який виготовляється за допомогою трафаретного друку провідними електрічсество пастами. Між термостійким полімером полягають друковані провідники. Установка досить проста і зручна.

Найнадійніший і кращий варіант це - плівковий нагрівач. Установку підігріву дзеркал на підставі плівкового шару вважають найбільш надійним способом. Такий спосіб дозволить рівномірно розподілити тепло по всій поверхні дзеркального елемента автодзеркал. Для включення підігріву дзеркала часто використовується окрема кнопка або кнопка обігріву дзеркал заднього виду. Установка забезпечує надійний і безпечний підігрів дзеркал.

Leave a comment

back to top